Nauč se říkat NE

Jak často říkáte „ANO“ jenom proto, abyste udrželi klid ve vztazích?

Kolikrát denně řeknete „ANO“, když ve skutečnosti chcete říct „NE!“?

Kolik „ANO“ je potřeba, abyste se ztratili ve své vlastní životní hře?

Vyrostli jsme jako hodné holčičky a hodní chlapečci a neměli jsme moc možností naučit se vnímat své hranice, natož je respektovat a postavit se za ně.

V každém vztahu, ať již se sebou nebo s někým druhým, je alfou a omegou znát je, vnímat své pocity a plnit si své potřeby. Protože bez toho pak nemůžeme dávat druhému. Pokud sami nejsme dosyceni, předáváme ostatním z nedostatku. A takto pokřivujeme daší vztahy a další a další…

Ano, tohle asi všichni víme a pracujeme na tom, abychom si to dovolili…

Jenže, když si konečně v dospělosti to ne dovolíme, bývá za tím – místo přijetí, respektu a klidu – velký vzdor, odpor a nepřijetí, které se nahromadilo za ty roky vynuceného „ano“.

A v tom je právě ten háček. Doopravdy většina společnosti ještě nedospěla a stále se učí to dětské „ano“ či „ne“. Zkoušíme to na úrovni dítěte.

A možná je čas se posunout ještě dál. A říkat své „ne“ na úrovni dospělého zralého člověka. Naučit se říkat vědomé a respektující „NE“, abychom mohli opravdu říci vědomé „ANO“. Našim snům, našim tužbám, naší vlastní cestě.

V mém novém, zcela unikátním programu o tom, jak přepsat své vztahové scénáře a dešifrovat kódy, které jsou skrýté za slovy, se podíváme na funkční vztahy a jejich důležité principy. Bude to o:

  • potkání se,
  • bytí spolu opravdově, nacítit se, zažít se z různých úhlů situací a pohledů,
  • sladění se, přijmutí v respektu a úctě i odlišné,
  • sdílení, vyjasňování si, společném hledání smyslu a spolupráce,
  • důvěře,
  • a svobodě.

Protože tyto principy jsou stejné, když hledáme v sobě své hranice, svůj postoj k něčemu nebo někomu, než řekneme své vědomé „ano“ či „ne“.

Nechat druhého, aby byl tím, kým je, ale zároveň si udržet svůj vlastní prostor.

Program Vztahové kódy » není jen o partnerských vztazích. Je pro všechny vztahy, které vytváříte s kterýmikoliv lidmi ve vašem okolí (a na prvním místě k sobě). Je to cesta pro muže a ženy.

A já mám pro vás speciální nabídku, která se neodmítá :).

Tento ucelený komplexní program můžete nyní mít jen za poloviční cenu.

Je to má úplná novinka a já se moc těším, až ji společně budeme procházet a vzájemně se učit obě strany.

Tak neváhej a pojď do toho.
Nenech si tuto příležitost ujít.

VICE INFORMACÍ O PROGRAMU »