Radana Lazarová - kouč, lektor a podporovatelka žen na cestě k vnitřní svobodě.

Stát se tvůrkyní svého života a vzít život do vlastních rukou. Objevit své talenty a najít své poslání. Zjistit, kdo jsem a konečně dělat věci, které mi dávají smysl, přináší radost a nabíjí mě energií. Objevit lehkost v tom, jak být tou nejlepší mámou, partnerkou, kamarádkou….. , abych byla sama se sebou v souladu, svobodná a spokojená.

Nebylo by to skvělé?

Povím vám jeden příběh…

  • Jako dítě mě bavilo spousta věcí, měla jsem mnoho kroužků a zájmů. Uměla jsem všechno, ale vlastně nic.
  • Pracovala jsem jako Project managerka v nakladatelství, HR a Head hunter, později manažerka pobočky v personální agentuře. Byla jsem úspěšná, ale neměla jsem jasný cíl a touhu, co chci konkrétně dělat. Nebyla jsem vědomá.
  • Když se mi narodila první dcera, dala jsem sobě i jí slib, že jí chci být podpůrnou, empatickou a respektující mámou. Začala jsem studovat knihy o partnerské výchově, účastnila se mnoha školení a výcviků. Stala jsem se součástí lektorské skupiny specializující se na komunikaci a budování respektujícího vztahu s dětmi.
  • Prostřednictvím Nenásilné komunikace, intuitivní pedagogiky a koučování jsem se posunula dál a začala se zabývat seberozvojovým technikám. Lektoruji a koučuji.
  • Spoluzaložila jsem komunitní školu, která letos funguje již šestým rokem. Je pro mě důležité, aby se děti mohly svobodně vyvíjet podle svého vnitřního plánu v respektujícím a podnětném prostředí.
  • Věřím, že každý z nás potřebuje najít své vnitřní dítě, pozorovat jej a naslouchat mu. Zůstávat s ním v kontaktu. Jen díky tomu člověk může nalézt svou vnitřní svobodu a objevit to, co jej nejvíce naplňuje. Co je jeho posláním. Těch poslání a talentů má každý z nás mnoho.
  • Nyní se věnuji tomu, co mě baví, co chci, pro co jsem stvořená. Každý den mám čas na sebe, své koníčky, na svou rodinu. A přitom pracuji na tom, co mě naplňuje. Stalo se to jen díky tomu, že jsem se zpátky napojila na sebe, spoustu věcí zjednodušila a odmítla. Zaměřila se na to podstatné.
  • Podívejte se na mé živé kurzy v Plzni.
  • Vstupte do mého on-line programu pro ženy.

Těším se na vás uvnitř!

Radana Lazarová

Podporovatel na Tvé cestě k sobě!

Koučování, načítání darů duše, využití plného potenciálu, bourání limitů, strachů a zajetých strategií chování, respektující výchova, nenásilná komunikace, podnikání v souladu s osobní unikátní energií.